Wyjazd do Studzienic przełożony09.10.2024r.
Nie odbędzie się w zaplanowanym dla Czerwono-Niebieskich terminie spotkanie siódmej kolejki sezonu 2024/2025 w klasie okręgowej juniorów D2 (rocznik 2013 i młodsi). Jak wiadomo podopieczni Krzysztofa Dudzica w sobotę 12 października mieli gościć w Studzienicach, a potyczka z Kaszubią rozpocząć o godz.15.00. Gospodarze zwrócili się jednak do naszego klubu z prośbą o odwołanie zawodów i rozegranie ich w innym, ustalonym przez obie strony dniu.

Powodem takiego ruchu jest wirus panujący w drużynie Kaszubii uniemożliwiający normalną aktywność w najbliższym czasie. Rzecz jasna przychyliliśmy się do wniosku rywali i ostatecznie po uzgodnieniach zaakceptowanych przez Komisję ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego do meczu dojdzie w środę 23 października o godz.16.30.