Juniorzy F1 zagrali w Dębnicy 08.10.2024r.
Wczoraj na stadionie w Dębnicy konfrontowały się dzieci z rocznika 2016 (i młodsze) w ramach trzeciego jesienią 2024 r. ligowego turnieju w tej kategorii wiekowej. Juniorzy F1 MKS-u trenowani przez Bartłomieja Licę pokazali dobrą dyspozycję, rozgrywając interesujące mecze z pięcioma przeciwnikami.

Obejrzeliśmy sporo składnych akcji, grę pełną ambicji i zaangażowania wszystkich zawodników z sześciu klubów, impreza mogła zatem się podobać. Ostatni raz w zawodach pod egidą Pomorskiego ZPN-u w tej rundzie spotkamy się na "Modraku" w Chojnicach (gospodarzem będzie Chojniczanka) w sobotę 19 października o godz.11.00.

Podziękowania dla Rodziców za pomoc w transporcie dzieci do Dębnicy!

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- JFA Przechlewo 1:1
Piast Człuchów- Lider Rychnowy 2:1
Chojniczanka Chojnice- MKS Debrzno 0:1 (Lica)
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 1:2
JFA Przechlewo- Chojniczanka Chojnice 4:1
Lider Rychnowy- MKS Debrzno 0:1 (Tutak)
JFA Przechlewo- Piast Człuchów 0:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:2 (Lica 2)
Lider Rychnowy- Chojniczanka Chojnice 0:2
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:2 (Lica)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 0:1