Tym razem Budżet Obywatelski zrealizują inni07.10.2024r.
Wracamy dzisiaj do tematu głosowania w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Debrzno, tego na rok 2025. W niedzielę 29 września bezpośrednio przy urnie jak również wcześniej poprzez aplikację mobilną swoje zdanie co do zasadności poparcia któregokolwiek z dwunastu zgłoszonych pomysłów wyraziło ponad tysiąc osób. Projekt Aleksandry Matuszewskiej-Gołębiowskiej, Młodzieżowej Rady Miejskiej i Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno nazwany "Ćwiczownia-Szkolno-Klubowa-Siłownia" zyskał wsparcie 60 głosujących, co dało ostatecznie ósmą lokatę.

W tym roku zatem bez sukcesu, a przypomnijmy, iż w poprzednich latach MKS trzykrotnie był jednym z beneficjentów elekcji, gdy kupowaliśmy dzięki temu tablicę świetlną na Stadion Miejski, a także nowe nagłośnienie, potem kosiarkę wrzecionową na nasz obiekt oraz "odświeżaliśmy" przystadionowego "Orlika" i budynek socjalny.

Gratulacje dla trzech triumfatorów, którzy skonsumują sukces warty w każdym przypadku po 50000 zł. najwcześniej na wiosnę przyszłego roku. Poniżej oficjalne wyniki:

1. Budowa Placu Zabaw (Cierznie) 248
2. Zielone Boisko- Szczęśliwe Dziecko 159