Inauguracja sezonu tenisistów stołowych jednak 19 października03.10.2024r.
Dwa tygodnie później niż zakłada kalendarz Pomorskiego WZTS-u swój premierowy mecz w edycji 2024/2025 w IV lidze tenisa stołowego rozegra drużyna MKS-u Debrzno. Przełożono bowiem derbową wyjazdową potyczkę z Wikingiem Rychnowy, która miała się odbyć 5 października. Kluby próbowały ustalić jak najwcześniejszy termin gry poza weekendem, ale z różnych powodów nie doszły do porozumienia. Najprawdopodobniej zespoły skonfrontują się dopiero we wtorek 29 października.

W związku z powyższym nową kampanię zaczniemy od zawodów w Debrznie z ekipą SL Salos Rumia. Potwierdzono, że rozegramy je w sobotę 19 października o godz.11.00.