Dobre zawody juniorów E229.09.2024r.
W sobotę 28 września na "Orliku" człuchowskiego OSiR-u swój ligowy turniej rozgrywali zawodnicy rocznika 2015, czyli juniorzy E2. To najmniej liczna, jeśli chodzi o zespoły kategoria wiekowa, w której rywalizacji biorą udział debrznianie. Na dodatek w omawianej imprezie na boisku pojawiły się jedynie trzy spośród czterech drużyn, a to dlatego, iż nie dojechała ekipa Tęczy Brusy...

W tej sytuacji rozegrano trójmecz, w którym Czerwono-Niebiescy bardzo dobrze radzili sobie w konfrontacji z rówieśnikami z Człuchowa i Bytowa. Trener Bartłomiej Lica dał tym razem szansę występu bardzo szerokiej, bo aż piętnastoosobowej grupie podopiecznych.

Dziękujemy rodzicom za obecność i pomoc w transporcie dzieci. Trzeci turniej w rundzie jesiennej odbędzie się za dwa tygodnie w Bytowie, lecz dokładny termin nie jest jeszcze znany.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Bytovia Bytów 4:2 (Szuber 4)
Bytovia Bytów- Piast Człuchów 1:3
Piast Człuchów- MKS Debrzno 2:3 (Szuber 2, Kuźbiński)

MKS: Dłużniewski, Jabłoński, Jamrowski, Jastrzębski, Jażdżewski, Knitter, Kopitkowski, Kotowski, Kuźbiński, Lica, Nowaczek, Ryngwelski, Szuber, Tutak, Weinke