Dwanaście projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego 202527.09.2024r.
W niedzielę 29 września 2024 r. w godz.8.00-20.00 w sali Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie (parter) odbędzie się głosowanie w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Debrzno, tym razem na rok 2025. Wcześniej można było oddać swój głos również za pomocą specjalnej aplikacji, a ci mieszkańcy, którzy tego nie uczynili chcąc wziąć udział w elekcji muszą pofatygować się osobiście do CKST.

My zapraszamy do poparcia projektu numer 9 pod nazwą "Ćwiczownia-Szkolno-Klubowa-Siłownia", który powstał na bazie trójstronnego porozumienia między Aleksandrą Matuszewską-Gołębiowską, Miejskim Klubem Sportowym i Młodzieżową Radą Miejską. Chodzi w nim o powstanie w Szkole Podstawowej ogólnodostępnej, nowoczesnej, bogato wyposażonej siłowni, z której mogliby korzystać m.in. nasi zawodnicy, ale też inne osoby zainteresowane aktywnością fizyczną.

Ogółem projektów jest dwanaście, poniżej ich nazwy wraz z numerami do głosowania. Przypomnijmy, iż trzy z największą liczbą głosów zostaną zrealizowane w przyszłym roku, a niemal wszystkie (poza numerem 3, wartość 30000 zł.), opiewają na maksymalnie dopuszczalną kwotę 50000 zł.

Zachęcamy do pojawienia się przy urnie i zagłosowania na projekt numer 9. Przypominamy, iż prawo głosu mają wszyscy mieszkańcy gminy Debrzno bez względu na wiek, a poprzeć można tylko jeden zgłoszony pomysł!

1. Lampy solarno-ledowe PZD ROD im. XXX-lecia Lotnictwa Morskiego Debrzno
2. Zielone Boisko- Szczęśliwe Dziecko
3. Zjazd linowy (tyrolka) na placu zabaw w Buce
5. Dziecięcy raj- rozbudowa placu zabaw na ul. Ogrodowej
6. Budowa Placu Zabaw (Cierznie)
7. Dzikość jest wszędzie! Debrznieński Dzik na każdym rogu będzie!
8. Budowa placu zabaw/modernizacja
9. Ćwiczownia-Szkolno-Klubowa-Siłownia