W Pucharze Polski u siebie z Liderem Rychnowy26.09.2024r.
Od trzeciej rundy na szczeblu podokręgu słupskiego przystąpią do rywalizacji w Pucharze Polski w kampanii 2024/2025 piłkarze MKS-u Debrzno. Wczoraj Komisja ds. Rozgrywek podała zestaw par, w którym znajduje się sześć spotkań przewidzianych na środę 2 października. Czerwono-Niebiescy podejmą na Stadionie Miejskim Lidera Rychnowy, a początek tej potyczki wyznaczono na godz.16.15.

Oprócz siedmiu zespołów, które wygrały swoje mecze w poprzedniej rundzie w tej fazie zmagań wejdzie do gry pięć kolejnych z klasy okręgowej, a dokładnie te z lokat 6-10 z poprzedniego sezonu.

Emkaesiacy drugi raz w historii rozegrają mecz pucharowy z Liderem. Pierwsza taka konfrontacja miała miejsce w ubiegłej edycji 2023/2024, gdy 20 września 2023 r. zwyciężyliśmy z rychnowianami na stadionie w Dębnicy 5:2 po dwóch trafieniach Krystiana Szostka, a także Michała Kawczaka, Kamila Masternaka i Michała Pacholika.

Wyniki II rundy - 18 września 2024 r.

Klub Wembley Mosty- Stal Jezierzyce 3:1
Lew Lębork- Słupia Kobylnica 1:3
Bytovia II Bytów- Granit Kończewo 0:5
Kaszubia II Studzienice- Skotawia Dębnica Kaszubska 1:4