Udany występ Kadry Pomorza z Leną Wegner w składzie24.09.2024r.
Weekend 20-22 września był pełen pozytywnych wrażeń dla zawodniczki MKS-u Leny Wegner. Jak informowaliśmy, debrznianka została po dwóch konsultacjach tworzonej Kadry Pomorza dziewcząt U-13 zakwalifikowana do kolejnego sprawdzianu, jakim był towarzyski turniej międzyokręgowy rozgrywany w Redzie. W imprezie wzięły udział cztery drużyny i co ważne w tym kwartecie brylowały piłkarki z naszego województwa, wśród których dobrze prezentowała się futbolistka z Grodu Dzika.

Ekipa prowadzona przez trenerski duet Patrycja Salwa-Magda Kołacz najpierw wygrała z Kujawsko-Pomorskim ZPN-em 6:3, następnie pokonała Podlaski ZPN 5:0, aby imprezę skończyć remisem 3:3 z Warmińsko-Mazurskim ZPN-em. Pomorzanki zajęły pierwsze miejsce z siedmioma punktami, na drugiej pozycji uplasowały się zawodniczki z Podlasia, trzecią lokatę zajęły kadrowiczki z woj. warmińsko-mazurskiego, a ostatnią z kujawsko-pomorskiego.

To nie wszystko, bo w drodze powrotnej z turnieju emkaesiaczka "zahaczyła" o Bytów, gdzie wprawdzie w niepełnym wymiarze czasu, ale bardzo pomogła zespołowi juniorów D2 Czerwono-Niebieskich w trudnym, zremisowanym 1:1 meczu ligowym z U-2.

Brawo kadra, brawo Lena!