Drużyna rocznika 2016 zaliczyła drugi turniej23.09.2024r.
Druga jesienna impreza mistrzowska przeznaczona dla juniorów F1 odbyła się w miniony piątek 20 września na naszym Stadionie Miejskim. Na dwóch boiskach rywalizowało sześć drużyn, zatem odbyło się ogółem aż piętnaście spotkań. Czerwono-Niebiescy, trenowani przez Bartłomieja Licę, spisali się bardzo przyzwoicie, ulegając jedynie rówieśnikom z Piasta Człuchów 1:2.

W pozostałych meczach było sporo zadowolenia debrzeńskich dzieci, gdyż dołożyliśmy jeszcze dwanaście goli, nie tracąc już żadnego. Trwający niemal dwie godziny turniej przebiegał w dobrej, sportowej atmosferze, a za młodziutkich piłkarzy trzymali kciuki kibice-rodzice praktycznie z wszystkich ekip.

Trzecie zawody w tej kategorii wiekowej zorganizuje Lider Rychnowy, na obiekcie w Dębnicy, a odbędą się dokładnie za dwa tygodnie, w poniedziałek 7 października o godz.16.30.

Rezultaty spotkań i zdobywcy goli dla MKS-u:

Chojniczanka Chojnice- MKS Debrzno 0:3 (Jażdżewski, Lica, Nowaczek)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 1:1
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 2:0
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 1:0 (Tutak)
JFA Przechlewo- Chojniczanka Chojnice 1:0
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 0:7
Chojniczanka Chojnice- Kolejarz Chojnice 0:2
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:2 (Lica)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 0:4
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 3:2
Lider Rychnowy- Chojniczanka Chojnice 1:0