Dzisiaj potyczki pucharowe, ale ciągle bez nas18.09.2024r.
Na środowe popołudnie 18 września Podokręg Słupski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przewidział spotkania II rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu regionu. Ogółem odbędzie się siedem meczów, w których wystąpią zwycięzcy minionej tury gier z 28 sierpnia, czterech beniaminków klasy okręgowej (GTS Czarna Dąbrówka, Lider Rychnowy, Słupia Kobylnica i Granit Kończewo), dwaj inni przedstawiciele tego szczebla (Unison Machowino i Skotawia Dębnica Kaszubska) oraz dysponujący poprzednio wolnym losem A-klasowicz Stal Jezierzyce.

Na emocje związane z udziałem MKS-u Debrzno w pucharowej rywalizacji w tej edycji przyjdzie nam poczekać aż do środy 2 października, a o tym, kto będzie przeciwnikiem Czerwono-Niebieskich przekonamy się po losowaniu, które przeprowadzi Komisja ds. Rozgrywek 25 września.

Wyniki I rundy - 28 sierpnia 2024 r.

Klub Wembley Mosty- Szansa Siemianice 7:1
Lew Lębork- Orkan Gostkowo 6:2
GKS Kołczygłowy- Bytovia II Bytów 0:8
KS Bytów- Kaszubia II Studzienice 1:3