Dziewiąta pozycja rocznika 2014 w Przechlewie16.09.2024r.
Ekipa juniorów E1 MKS-u Debrzno szkolona przez Krzysztofa Dudzica przedwczoraj gościła w Przechlewie, uczestnicząc w dorocznym turnieju "Przechlewo Cup", z udziałem dwunastu zespołów. Czerwono-Niebiescy zaprezentowali zmienną dyspozycję, wygrane przeplatając niepowodzeniami i zajmując ostatecznie dziewiąte miejsce.

Drużyna z Grodu Dzika zaczęła zawody kiepsko, bo od przegranej z Gedanią Gdańsk 0:4. W drugim występie pokonaliśmy Mustanga Ostaszewo 3:0 po bramkach Franciszka Szubera (2) i Wojciecha Obarzanka. Trzeci mecz to bardzo wysoka porażka z UKS Spartą Sycewice (1:9, gol Dominika Malmona). W drugiej części zmagań kolejno wygraliśmy z Jantarem Ustka 5:1 (Szuber 2, Malmon 2 i Obarzanek), zremisowaliśmy 1:1 z Gedanią II Gdańsk (Aleksander Jarosz) oraz zwyciężyliśmy w potyczce z Gryfem Słupsk 3:1 (Iwo Traczyk, Szuber, Jarosz).

Podziękowania dla Rodziców dzieci za wsparcie w transporcie drużyny na zawody!

MKS: Aleksander Jarosz, Dominik Malmon, Wojciech Obarzanek, Maksymilian Ogierman, Franciszek Szuber, Seweryn Tojza, Iwo Traczyk, Iga Wegner, Lena Wegner