Bartłomiej Lica zastąpił Pawła Wegnera09.09.2024r.
Z końcem sierpnia nastąpiła zmiana na stanowisku trenera drużyny juniorów C2 (rocznik 2011 i młodsi) MKS-u Debrzno. Prowadzącego tę ekipę zaledwie od czterech tygodni Pawła Wegnera zluzował Bartłomiej Lica. Powodem tej roszady są obowiązki zawodowe tego pierwszego, które nie pozwalają od września łączyć ich ze szkoleniową aktywnością w naszym klubie.

"Diabeł" poprowadził zatem Czerwono-Niebieskich tylko w dwóch mistrzowskich spotkaniach (z U-2 Bytów u siebie i Doliną Niepoględzie na wyjeździe), a w przedwczorajszym meczu z Chojniczanką II Chojnice za debrznian odpowiadał już Lica, który (przypomnijmy) od tego sezonu opiekuje się w klubie również rocznikami 2015 i 2016.

Dziękujemy Pawłowi za dotychczasową pracę z dziećmi i młodzieżą (w poprzedniej kampanii szkolił roczniki 2015 i 2016) mając nadzieję, jeśli okoliczności będą ku temu sprzyjające, na wznowienie kooperacji w przyszłości.