W Człuchowie więcej niż pozytywnie06.09.2024r.
Dzisiejszego popołudnia zainaugurowano mistrzowskie rozgrywki pod egidą Pomorskiego ZPN-u w sezonie 2024/2025 w roczniku 2016. W grupie, w której rywalizuje MKS Debrzno uczestniczy wśród juniorów F1 rekordowa liczba sześciu drużyn. Czerwono-Niebiescy trenowani przez Bartłomieja Licę bardzo dobrze zaprezentowali się na dwóch boiskach "Orlik" człuchowskiego OSiR-u, sprawiając swoim kibicom (głównie Rodzicom, którym dziękujemy za współpracę przy organizacji wyjazdu) wiele radości.

Debrzeński szkoleniowiec sprawdził formę dziewięciorga podopiecznych, w tym debiutanta Nikodema Słodkiewicza. Drużyna za każdym razem schodziła z boiska po meczach turniejowych w dobrych humorach. Nic dziwnego, strzeliliśmy ogółem dziewięć goli, nie tracąc żadnego, w czym zasługa wszystkich bez wyjątku młodziutkich futbolistów.

Zawody numer dwa w rundzie jesiennej w tej kategorii zorganizujemy na Stadionie Miejskim w Debrznie prawdopodobnie też w piątek 20 września o godz.17.00, co wymaga jeszcze potwierdzenia przez kluby oraz Podokręg Słupski.

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 1:0 (Jażdżewski)
Piast Człuchów- Chojniczanka Chojnice 2:0
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 1:0
Chojniczanka Chojnice- Kolejarz Chojnice 0:1
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 4:0 (Jażdżewski 3, Lica)
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 0:2
Chojniczanka Chojnice- MKS Debrzno 0:2 (Zienkiewicz, I. Wegner)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 2:0
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 2:0
Lider Rychnowy- Chojniczanka Chojnice 0:1
Piast Człuchów- MKS Debrzno 0:1 (Lica)