Mecz zespołu rocznika 2011 w Niepoględziu 31 sierpnia29.08.2024r.
W drugiej serii dopiero co rozpoczętego sezonu w klasie okręgowej juniorów C2 piłkarze MKS-u prowadzeni przez Pawła Wegnera wybierają się na wyjazdowe spotkanie z Doliną Niepoględzie. Nasza drużyna miała zawitać do Niepoględzia w niedzielę 1 września o godz.11.00, jednak na prośbę klubu znad Debrzynki termin tej potyczki uległ zmianie.

Zawody z Doliną rozegramy więc dzień wcześniej, czyli w sobotę 31 sierpnia o godz.16.00. Dziękujemy gospodarzom za przychylność, a powodem korekty daty organizacji zawodów jest odbywający się na Stadionie Miejskim 1 września Piknik Rodzinny Akademii Piłkarskiej MKS-u, na którym chcielibyśmy gościć wszystkich trenerów i zawodników ekip dziecięcych.