1 września Piknik Rodzinny na Stadionie Miejskim26.08.2024r.
Sześć dni pozostało do następnego wydania Pikniku Rodzinnego Akademii Piłkarskiej 2012 MKS-u Debrzno. Impreza od wielu lat podsumowuje poprzedni sezon w grupach dziecięcych i juniorskich naszego klubu oraz symbolicznie rozpoczyna nową edycję, co zbiega się również z inauguracją roku szkolnego. Serdecznie zachęcamy do pojawienia się na Stadionie Miejskim w Debrznie w niedzielę 1 września 2024 r. w godz.11.00-13.30!

Warto podkreślić, że omawiane przedsięwzięcie ma absolutnie i to od dawna charakter otwarty, co oznacza, że oczekujemy na obiekcie przy ul. Sportowej nie tylko zawodników, lecz także jak największą liczbę członków ich rodzin oraz... przyszłych adeptów futbolowej sztuki, których zachęcamy, aby w najbliższym czasie dołączyli do nas na stałe.

W trakcie pikniku odbędzie się pasowanie na piłkarza, wręczymy wyróżnienia i podziękowania za kampanię 2023/2024 dla piłkarek i piłkarzy oraz naszych darczyńców, wykonamy też pamiątkowe fotografie drużyn naszego klubu. Co ponadto? Nie zabraknie strefy gastronomicznej, strefy relaksu, zamku dmuchanego, zorganizujemy mecze "rodzice konta dzieci" i pokazowe treningi. Do zobaczenia!