Kanonada za miedzą21.08.2024r.
W środowe popołudnie 21 sierpnia w ramach jednostki treningowej team rocznika 2013 (i młodsi) MKS-u udał się do sąsiedniej Lipki na towarzyską potyczkę z GTS-em. Zespół Krzysztofa Dudzica zaliczył 80-minutowy sparing, trzeci i najprawdopodobniej ostatni przed inauguracją ligi. Czerwono-Niebiescy zwyciężyli w tej konfrontacji bardzo wyraźnie, aplikując miejscowej drużynie aż 18 bramek.

Z kronikarskiej powinności odnotujmy fakt znalezienia się na liście strzelców aż ośmiu debrznian, a ponadto zapisaliśmy gola samobójczego jednemu z rywali. Debrzeński trener sprawdził tego dnia dyspozycję szesnastu zawodników. Dziękujemy serdecznie Rodzicom dzieci za pomoc w transporcie na miejsce rozegrania spotkania, które sędziował lipczanin i...zawodnik naszego klubu Maksymilian Fąs.

GTS Lipka- MKS Debrzno 2:18 (1:7)
Bramki dla MKS-u: Wiktor Wasyłyk (4, 5, 43, 45, 48, 53), Filip Nylec (25, 69, 70), Aleksander Jarosz (17, 64), Dominik Malmon (30, 36), Marcel Sandecki (28), samobójcza (50), Franciszek Osięglewski (68), Wojciech Kudrelik (73), Antoni Skępiec (75)
MKS: Sz. Ogierman, Mroziński, I. Wegner- Dziubiński, A. Jarosz, Kudrelik, Malmon, Markiewicz, Nylec, W. Obarzanek, M. Ogierman, Osięglewski, Sandecki, Skępiec, W. Wasyłyk, L. Wegner