Przyszłotygodniowe spotkanie w Tuchomiu nieco wcześniej14.08.2024r.
Za jedenaście dni, w niedzielę 25 sierpnia seniorzy MKS-u Debrzno w trzeciej kolejce sezonu 2024/2025 zagrają na wyjeździe z Myśliwcem Tuchomie. Według pierwotnych ustaleń poczynionych przez gospodarzy zawodów drużyny miały wybiec na boisko o godz.18.00, jednak zrobią to o 17.00, gdyż taka zmiana nastąpiła w systemie Extranet w niedzielny wieczór 11 sierpnia.

Dodajmy, iż odmiennie od minionych lat mecz odbędzie się na drugim, bocznym obiekcie w Tuchomiu, gdyż domowy stadion Myśliwca przechodzi obecnie gruntowną modernizację. Zagramy więc na rezerwowym boisku, gdzie MKS miał okazję gościć już czterokrotnie. Otóż w listopadzie 1993 r. wygraliśmy tam w Pucharze Polski 5:2 (bramki: Dariusz Kowalik, Roman Nylec, Eugeniusz Twaróg, Mirosław Kisełyczka, Arkadiusz Lewenko), wiosną 1994 r. w potyczce o punkty w klasie A Czerwono-Niebiescy zwyciężyli 3:0 (E. Twaróg, Sylwester Nylec, Mirosław Łepek), a rok później, też w klasie A pokonaliśmy miejscowych 4:0 (R. Nylec 2, Roman Zembrzycki, Lewenko). Czwarta wizyta na omawianej murawie miała miejsce po wielu latach, w październiku 2007 r., gdy przegraliśmy w okręgówce 2:6 (Kisełyczka, Mateusz Komenda), ale kilka dni później Podokręg Słupski zweryfikował zawody na walkower na korzyść MKS-u, bo wśród gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.