Bez Sokoła Wyczechy w rozgrywkach rocznika 2015 08.08.2024r.
Spieszymy poinformować o kolejnej zmianie odnoszącej się do jednej z ekip MKS-u Debrzno zgłoszonych do rywalizacji mistrzowskiej na sezon 2024/2025. Tym razem chodzi o juniorów E2 (rocznik 2015 i młodsi), którą poprowadzi Bartłomiej Lica. Okazało się, że będziemy grać turnieje w skromniejszej obsadzie, niż to do niedawna obowiązywało, gdyż grupa w której znaleźli się debrznianie liczy nie pięć, a cztery kluby.

Otóż zabraknie Sokoła Wyczechy, który poprosił związek o przeniesienie swojej drużyny z juniorów E2 do E1. Stało się więc dokładnie to samo, co w przypadku zespołu juniorów F2 tego samego klubu, bo już po podziale na grupy stał się on teamem juniorów F1 i także został skreślony z tej "debrzeńskiej".

Ostatecznie zatem Czerwono-Niebiescy zmierzą się z rówieśnikami z Tęczy Brusy, Bytovii Bytów i Piasta Człuchów. Korekcie uległa też kwestia organizatora imprezy ligowej numer 3 w tej rundzie (12/13 października), której gospodarzem miał być Sokół, a obecnie jest nim Bytovia.