AP Roma Kaliska dokooptowana do ligi juniorów D207.08.2024r.
Jednak czternaście, a nie trzynaście ekip będzie liczyć w rozpoczynających się 31 sierpnia rozgrywkach klasy okręgowej juniorów D2 (rocznik 2013 i młodsi) grupa II, w której umiejscowiono jakiś czas temu drużynę MKS-u Debrzno. Piłkarze Krzysztofa Dudzica skonfrontują się z jednym zespołem więcej w edycji 2024/2025, a mowa o AP Roma Kaliska.

Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej poinformowała o tym w dzisiejszym komunikacie, dołączając nowy zespół do terminarza rundy jesiennej. Oznacza to, iż w pierwszy listopadowy weekend, czyli wówczas, gdy Czerwono-Niebiescy mieli pauzować, zagramy na własnym boisku właśnie z klubem z miejscowości Kaliska, odległej od Debrzna o około 90 km. Nigdy dotąd żadna z drużyn ligowych reprezentujących MKS, bez względu na kategorię wiekową, nie miała ku temu okazji.

Wprowadziliśmy już do systemu Extranet dokładną datę omawianej potyczki. Odbędzie się na Stadionie Miejskim w niedzielę 3 listopada o godz.11.00.